Diyar-i Türk

Aliyev’den Ankara’ya dikkat çeken isim

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev geçen ay, 2010 yılından beri Ankara Büyükelçisi olarak görev yapan Faik Bağırov’u merkeze çekmesinin ardından Ankara’ya yeni büyükelçisini atadı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in, Ankara Büyükelçisi olarak atadığı isim Hazar İbrahim. Azerbaycan Cumhurbaşkanlığının resmi internet sitesinde yayımlanan kararnameye göre Ankara’ya atanan Hazar İbrahim, Aliyev’in güvendiği ve önemli görevlere uygun gördüğü genç bir diplomat. Daha […]

Bu Haber 10 Ekim 2017 - 2:06 'de eklendi ve 462 kez görüntülendi.

Aliyev’den Ankara’ya dikkat çeken isim

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev geçen ay, 2010 yılından beri Ankara Büyükelçisi olarak görev yapan Faik Bağırov’u merkeze çekmesinin ardından Ankara’ya yeni büyükelçisini atadı.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in, Ankara Büyükelçisi olarak atadığı isim Hazar İbrahim. Azerbaycan Cumhurbaşkanlığının resmi internet sitesinde yayımlanan kararnameye göre Ankara’ya atanan Hazar İbrahim, Aliyev’in güvendiği ve önemli görevlere uygun gördüğü genç bir diplomat. Daha önce Azerbaycan’ın NATO Daimi Temsilciliği, Dışişleri Bakanlığı Basın Sözcülüğü ve Azerbaycan’ın Washington Büyükelçiliği görevlerinde de bulunan İbrahim, Azerbaycan’ın Ankara Büyükelçisi oldu.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Diyar-i Türk
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal